+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car
-16%
Коптильня гарячого копчення з нержавійки 1,5 мм 44/24/24см Коптильня з гідрозатвором, термометром для дому.
- В наявності
- Код: КНМТ
3 060 ₴
2 560 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення з нержавійки 1,5 мм 44/24/24см Коптильня з гідрозатвором, термометром для дому.
Коптильня гарячого копчення, з 1,5 мм неіржавкої сталі марки AISI 430 зі встановленим термометром і гачками, призначена для використання на відкритому вогні.
У кришці встановлений термометр на 500*С, який допоможе визначити температуру в камері, за якої готуються продукти, такий великий діапазон вимірювання температури застерігає термометр від перегріву.
Абсолютно вся конструкція зроблена з нержавіючої сталі, кожен шов зачищений і відполірований до блиску, тому коптильні з нержавійки мають велику перевагу в зовнішньому вигляді перед своїми аналогами зі звичайної сталі.
З боків на коптильні встановлено дві зручні ручки. По периметру коптильні зроблений гідрозатвор, який дає змогу не випускати дим з-під кришки, а в кришці коптильні є спеціальний штуцер, до якого за необхідності можна під'єднати шланг для відведення диму за межі приміщення.
Коптильні з нержавійки легше вимити, від цього у них кращий санітарний стан і зовнішній вигляд.
Характеристики:
Розміри внутрішньої камери 400/200/200мм
Термометр 500*С
Діаметр штуцера 10 мм
Вага коптильні 7,6 кг.
Комплектація:
коптильня
термометр 500*С
піддон для збору жиру
дві решітки
тріска (Вільха) 250гр
інструкція з рецептом
гачки.
Відправляємо Новою поштою, Укр поштою, післяплатою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска, Брикети, Тирса |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота коптильні | 240 мм |
| Довжина коптильні | 440 мм |
| Ширина коптильні | 240 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 3 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
- Ціна: 2 560 ₴









