+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Складний 3мм мангал валіза на 8 шампурів. Складний мангал двоярусний на ніжках.
- В наявності
- Код: О\8
1 032 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний 3мм мангал валіза 8 шампурів. Мангал зі знімними ніжками від виробника.
Розкладний двоярусний мангал із 3 мм сталі.
У мангалі "Вогник" є низка конструктивних доробок, які підвищили його надійність і зручність користування.
Дно мангала зроблено з суцільного листа сталі, два яруси дадуть змогу вибрати оптимальну висоту над вугіллям, на бічних кришках є вирізи, щоб можна було встановити шампура вздовж мангала, доопрацьовано з'єднання стінок мангала між собою, що зробило мангал надійнішим.
До мангалу можна придбати чохол.
Розміри мангала:
висота на ніжках 60см
ширина мангала в розкладеному вигляді 27см
довжина мангала 44см
глибина мангала 10 см першого ярусу і 13см другого ярусу
Вага мангала 7,7 кг.
Відправляємо післяплатою, Новою Поштою, Укрпоштою, Делівері.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 140 мм |
| Довжина робочої поверхні | 430 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
- Ціна: 1 032 ₴









