+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Коптильня гарячого копчення з термометром, сталь 2мм 52/32/32см. Коптилка з гідрозатвором для будинку.
- В наявності
- Код: КЧБТ
1 608 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення з термометром, сталь 2мм 52/32/32см. Коптилка з гідрозатвором для будинку.
Коптильня гарячого копчення повністю укомплектована і готова до застосування, призначена для використання на відкритому вогні. У коптильні дах зроблено "будиночком", що не дає змоги парі, яка накопичується, стікати на продукти.
У кришці встановлений термометр на 500*С, який допоможе визначити температуру в камері, за якої готуються продукти, такий великий діапазон вимірювання температури застерігає термометр від перегріву.
Призначена для копчення улюблених продуктів на деревній трісці.
Дуже зручно та інтуїтивно зрозуміло дає змогу приготувати смачні делікатеси без застосування хімії. Наявність градусника необхідна для точності приготування продуктів.
Добре продумана конструкція, а саме, наявність гідрозатвора і штуцера для відведення диму, дає змогу використовувати коптильню навіть на кухні житлового будинку або квартири.
Комплектація:
коптильня 2мм
термометр 500*С
піддон для збору жиру
дві решітки
тріска (Вільха) 250гр
інструкція.
Відправляємо післяплатою: Нова пошта, Делівері, Укрпоштою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска, Брикети, Тирса |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 320 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 320 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
- Ціна: 1 608 ₴









