+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Коптильню гарячого копчення з неіржавкої сталі 1,5 мм 40/30/30 см. Коптильня з гідрозакривом, термометром для дому.
- Немає в наявності
- Код: КНСТ
3 474 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильню гарячого копчення з неіржавкої сталі 1,5 мм 40/30/30 см. Коптильня з гідрозакривом, термометром для дому.
Коптильня гарячого копчення, з 1,5 мм неіржавкої сталі марки AISI 430 зі встановленим термометром призначена для використання на відкритому вогні.
У кришці встановлений термометр на 500 °C, який допоможе визначити температуру в камері, за якої готуються продукти, такий великий діапазон вимірювання температури попереджає термометр від перегрівання.
Абсолютно вся конструкція зроблена з неіржавкої сталі, кожен шов зачищений і відполірований до блиску, за цим коптильні з неіржавкої сталі мають велику перевагу в зовнішньому вигляді перед своїми аналогами зі звичайної сталі.
З боків на коптильні встановлені дві зручні ручки.
По периметру коптильні зроблений гідрозакрив, який дає змогу не випускати дим із під кришки, а в кришки коптильні є спеціальний штуцер, до якого за потреби можна під'єднати шланг для відведення диму за межі приміщення.
Коптильні з неіржавкої сталі легше вимити, від цього в них кращий санітарний стан і зовнішній вигляд.
Ця коптильня середнього розміру, разове завантаження до 6 кг.
Характеристики:
Розміри внутрішньої камери 350/250/250 мм
Коптильня зі встановленим термометром (9,3 кг)
Термометр 500*С
Гачки для підвішування
Піддон для збору жиру та дві решітки
Тріска (Ольха) 250 г
Інструкція з рецептом.
Шланг у комплекті не йде!!!
Вирушаємо накладною платежею Новою поштою, Укрпошта, Делівері.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Брикети, Тріска, Тирса |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота коптильні | 300 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 3 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
- Ціна: 3 474 ₴









