+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець складаний рибальський зі спинкою.
Каркас стільчика зроблений із металевої трубки 1,2 мм.
Площа зібраного стільчика 45 см/38 см. Стільчик гарантовано витримує 100 кг.
Характеристики:
Вага — 1,7 кг.
Висота стільчика — 40 см.
Площа сидіння — 27 * 26 см.
Товщина каркаса — 1,2 мм.
Матеріал сидіння і спинки-Оксфорд/Оливка.
Вирушаємо накладеним платіжом: Нова пошта, Укрпошта.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 270 мм |
| Колір | Камуфляж |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 350 мм |
- Ціна: 468 ₴







