+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Мангал-валіза на 8 шампурів із чохлом. Складаний мангал 2 мм. Мангал зі знімними ніжками.
- Немає в наявності
- Код: м/8ч
888 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал-валіза на 8 шампурів із чохлом. Складаний мангал 2 мм. Мангал зі знімними ніжками.
Розкладний мангал-валіза з 2 мм сталі з чохлом.
Розкладний мангал на 8 шампурів у чохлі. Досить міцний двоярусний мангал зі знімними ніжками зроблений із 2 мм сталі. Чохол зроблений із поліестеру, покритого вологозахисним покриттям камуфляжного кольору, закривається липучками та має проріз під ручку мангала.
Комплектація
мангал 2 мм на 8 шампурів із чохлом
Розміри мангала:
довжина — 45 см
ширина — 34 см
глибина — 16 см
висота на ніжках — 60 см
чехол 48/36см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 450 мм |
| Ширина робочої поверхні | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Упаковка | Чохол |
- Ціна: 888 ₴









