+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Розкладний мангал валіза 2мм на 8 шампурів, з чохлом та шампурами. Складний мангал з чохлом та шампурами.
- В наявності
- Код: М/8ч+в+3б
1 188 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний мангал валіза 2мм на 8 шампурів, з чохлом та шампурами. Складний мангал з чохлом та шампурами.
Розкладний двоярусний мангал з 2 мм сталі з чохлом і шампурами.
Дно мангала зроблено з цільного листа сталі, два яруси дадуть змогу вибрати оптимальну висоту над вугіллям. Ніжки і бічні стінки укладаються в мангал, мангал складається у валізу, дуже компактно і зручно.
Комплектація:
мангал 2мм з чохлом
шампура 3мм з ручкою в чохлі - 8шт
віяло
Розміри мангала:
висота на ніжках 60см
ширина мангала в розкладеному вигляді 34см
довжина мангала 44см
глибина мангала 12 см першого ярусу і 15см другого ярусу
вага мангала 7,9 кг
Відправляємо післяплатою, Новою Поштою, Укрпоштою, Делівері.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 440 мм |
| Ширина робочої поверхні | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація шампурами | 8 шт. |
| Упаковка | Чохол |
- Ціна: 1 188 ₴









