+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коліно димоходу з неіржавкої сталі 90*, d-103мм
Кут для димоходу 90* призначений для зміни напрямку димоходу. Виготовлений із неіржавкої сталі, діаметр 103 мм.
Коліно димоходу з неіржавкої сталі — це відрізок труби, який використовується для зміни напрямку димоходу на 90 градусів.
Він виготовлений із неіржавкої сталі, стійкої до корозії та високих температур. Коліно димоходу 90* з неіржавкої сталі, d-103 мм, має діаметр 103 мм і підходить для використання з димоходами такого ж діаметра.
Коліно димоходу можна використовувати в різних застосунках, зокрема:
Піч на дровах
Камини
Паливні печі
Водонагрівачі
Коліно димоходу з неіржавкої сталі, простий у встановленні та постачається з усіма необхідними кріпильними елементами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Максимальна температура димових газів | 650 град. |
| Марка сталі димаря | AISI 430 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр димоходу | 103 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 104 мм |
| Комплектація | |
| Коліно 45° | Так |
- Ціна: 360 ₴






