+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Складаний 3 мм мангал-валіза на 8 шампурів із чохлом і шампурами. Розкладний мангал у чохлі із шампурами.
- Немає в наявності
- Код: О/8ч+в+3р61
1 932 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний 3 мм мангал-валіза на 8 шампурів із чохлом і шампурами. Розкладний мангал у чохлі із шампурами.
Розкладний двоярусний мангал із 3 мм сталі з чохлом і шампурами.
Дно мангала зроблене з суцільного листа сталі, два яруси дадуть змогу вибрати оптимальну висоту над вугіллям. Ніжки й бічні стінки укладаються в мангал, мангал складається у валізу, дуже компактно та зручно. Шампура з 3 мм неіржавкої сталі з лакованою ручкою в чохлі.
Комплектація
мангал 3 мм із чохлом
шампура (3 мм товщина/13 мм ширина/ 61 см загальна довжина/37 см робоча частина) з лакованою ручкою в чохлі — 8 шт.
веер
Розміри мангала:
висота на ніжках 60 см
ширина мангала в розкладеному вигляді 27 см
довжина мангала 44 см
глибина мангала 14 см
вага мангала 8,8 кг.
Вирушаємо накладеним платежем, Новою Пощой, Укрпошта, Делівері.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 130 мм |
| Довжина робочої поверхні | 440 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація шампурами | 8 шт. |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Упаковка | Чохол |
- Ціна: 1 932 ₴









