+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Розкладний мангал 3 мм 10 шампурів Мангал із чохлом Складаний мангал із чохлом і шампури Ручна робота
- Немає в наявності
- Код: о/10ч+в+3б
1 976 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний мангал 3 мм 10 шампурів Мангал із чохлом Складаний мангал із чохлом і шампури Ручна робота
Розкладний двоярусний мангал із 3 мм сталі з чохлом і шампурами.
Дно мангала зроблене з суцільного листа сталі, два яруси дадуть змогу вибрати оптимальну висоту над вугіллям. Шампура 3 мм із дерев'яними ручками складаються в чохол. Ніжки й бічні стінки укладаються в мангал, мангал складається у валізу, дуже компактно та зручно.
Комплектація
мангал 3 мм на 10 шампурів із чохлом
шампура 3 мм із ручкою в чохлі — 10 шт.
веер
Розміри мангала:
висота на ніжках 70 см
ширина мангала в розкладеному вигляді 27 см
довжина мангала 55 см
глибина мангала 14 см
вага мангала 9,7 кг.
Розміри шампурів:
товщина 3 мм
ширина 10 мм
довжина 560 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 140 мм |
| Довжина робочої поверхні | 440 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація шампурами | 8 шт. |
| Упаковка | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладний мангал 3 мм 10 шампурів | Мангал із чохлом |
| Складаний мангал із чохлом і шампурами | Ручна робота |
- Ціна: 1 976 ₴







