+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба димохідна з неіржавкої сталі. Труба d-103мм, L-1м
Труба димохідна для буржуек, котлів, печей і вентиляцій. Труба зроблена з неіржавкої сталі завтовшки 0,5 мм.
Ця труба призначена для наших буржуйок.
Димоходи являють собою тип димоходу, виготовлений із неіржавкої сталі. Вони стійкі до корозії та високих температур, що робить їх безпечним та ефективним вибором для використання з печами, камінами та іншими опалювальними приладами.
Характеристики:
Товщина — 0,5 мм
Діаметр — 103 мм
Довжина — 1 м
Матеріал — неіржавка сталь.
Можливе виготовлення труб необхідного діаметра, за передзамовленням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Максимальна температура димових газів | 750 град. |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Вентиляційні системи, Печі, Котли |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 103 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 104 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Так |
- Ціна: 474 ₴




