+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька для димоходу 0,5 мм
Парасолька для димоходу — це кришка, яка встановлюється на верхню частину димоходу. Він захищає димохід від дощу, снігу та сміття. Парасолька для димоходу також може допомогти поліпшити тягу в димоході, що може призвести до ефективнішого згоряння й меншого утворення диму.
Парасолька для димоходу завтовшки 0,5 мм виготовлена з листового металу завтовшки 0,5 мм. Це досить міцний для захисту димоходу від стихії, але водночас досить легкий, щоб його можна було легко встановити.
Встановлення парасольки для димоходу:
Переконайтеся, що димохід чистий і вільний від сміття.
. Розмістіть парасольку на димоході та закріпіть її гвинтами.
Переконайтеся, що парасолька встановлена рівно та не гойдається.
У разі правильного догляду парасолька для димоходу має слугувати довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Максимальна температура димових газів | 650 град. |
| Марка сталі димаря | AISI 430 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 25 мм |
- Ціна: 360 ₴





