+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Казан алюмінієвий із кришкою 5 літрів Казалок із кришкою для природи Алюмінієвий казан для приготування їжі
- Немає в наявності
- Код: К5
696 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казан алюмінієвий із кришкою 5 літрів Казалок із кришкою для природи Алюмінієвий казан для приготування їжі
Алюмінієвий казан із кришкою — це універсальний кухонний посуд, який можна використовувати як на плиті, так і на відкритому вогні. Він ідеально підходить для приготування різних страв, як-от плов, рагу, супи.
Переваги:
Рівномірний розподіл тепла: Алюміній є чудовим провідником тепла, тому казан нагрівається рівномірно, що допомагає запобігти пригоранню їжі.
Легка вага: Алюмінієвий казан набагато легше чавунного, що робить його зручнішим для перенесення і використання.
Простота очищення: Алюмінієві казани легко чистити мильною водою.
Характеристики:
Глибина — 11 см
Діаметр — 25 см
Вага — 1,6 кг
Товщина — 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.6 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14 см |
| Діаметр каструлі | 25 см |
| Діаметр під кришку | 25 см |
| Використання в духовці | 1 |
| Використання в мікрохвильовці | 1 |
| Казан алюмінієвий із кришкою | 5 літрів |
| Казанок із кришкою для природи | Алюмінієвий казан для приготування їжі |
| Кришка | алюміній |
| Кришка з отвором для виходу пари | 0 |
| Мірна шкала | 0 |
| Подарункове паковання | 0 |
| Ручка | Алюміній |
| Спосіб кріплення ручок | Кліпкове з'єднання |
| Тип дна | Одношарове |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Потовщене дно | 0 |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 696 ₴





