+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Казан алюмінієвий з кришкою 12 літрів Казалок із кришкою Якісний алюмінієвий казан Казан для вухи
- Немає в наявності
- Код: К12
936 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казан алюмінієвий з кришкою 12 літрів Казалок із кришкою Якісний алюмінієвий казан Казан для вухи
Алюмінієвий казан із кришкою — це універсальний кухонний посуд, який можна використовувати як на плиті, так і на відкритому вогні. Він ідеально підходить для приготування різних страв, як-от плов, рагу, супи.
Переваги:
Рівномірний розподіл тепла: Алюміній є чудовим провідником тепла, тому казан нагрівається рівномірно, що допомагає запобігти пригоранню їжі.
Легка вага: Алюмінієвий казан набагато легше чавунного, що робить його зручнішим для перенесення і використання.
Простота очищення: Алюмінієві казани легко чистити мильною водою.
Характеристики:
Глибина — 22 см
Діаметр — 29 см
Вага — 2,4 кг
Товщина — 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Висота каструлі без кришки | 22 см |
| Висота каструлі з кришкою | 25 см |
| Діаметр каструлі | 29 см |
| Казан алюмінієвий із кришкою 12 літрів | Казанок із кришкою |
| Якісний алюмінієвий казан | Казан для вухи |
| Кришка | алюміній |
| Мірна шкала | Немає |
| Ручка | Алюміній |
| Тип дна | Одношарове |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 936 ₴





