+380 (97) 476-00-02
+380 (50) 696-00-02
+380 (63) 169-00-02
2car

Буржуйка. Піч сталева 3 мм із чавунною плитою 7 мм. Дровяна піч із варильною поверхнею.
- Немає в наявності
- Код: Б\1
4 560 ₴
+380 (97) 476-00-02
- +380 (50) 696-00-02
- +380 (63) 169-00-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буржуйка. Піч сталева 3 мм із чавунною плитою 7 мм. Дровяна піч із варильною поверхнею.
Ця модель печі призначена для обігрівання приміщення приблизно 100 м3, залежно від теплоізоляції приміщення, висоти стелі та розташування буржуйки.
Перевага цієї моделі — це товщина корпусу 3 мм і наявність знімної чавунної плити завтовшки 7 мм. Це робить її дуже міцною та досить легко розбирається за потреби.
Для комфортного горіння необхідно встановити димохід вище верхньої точки даху приміщення. Це забезпечить гарну тягу за будь-якої погоди, що має велике значення.
Характеристики:
Висота буржуйки
50см
Довжина/ширина
58\36см
Товщина корпусу
3мм
Товщина верхньої плити
7 мм
Розмір топки в/г/ш
30\40\35см
Розмір плити
35\40см
Переднє вікно
17/17см
Діаметр отвору в плиті
22 см
Діаметр труби
102мм
Вага
33кг
Пам'ятайте про безпеку!!!!! Розпалювати буржуйку необхідно тільки за допомогою паперу та тонко наколотих дров. Категорично забороняється застосовувати бензин, солярку та інші рідини, що легко займається!!!!!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 34 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Ні |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Площа обігріву | 50 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Тип печі | Каркасна |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Ні |
| Бак для води | Ні |
| Зольник | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Кількість завантажень палива в добу | 4 раз/добу |
| Об'єм камери згоряння | 46 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Висота топкових дверцят | 170 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 102 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Ширина топкових дверцят | 170 мм |
| Додаткові характеристики газових печей | |
| Номінальна теплова потужність пальника | 5 Вт |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
- Ціна: 4 560 ₴









